در حال بارگذاری ...

×

قوانین و شرایط تبادل و خرید و فروش ارز دیجیتال در خبره

توافقنامه و شرایط استفاده از خدمات زیر طبق قانون مدنی، و با تابعیت از کلیه قوانین و مقررات کشور ایران به صورت عامیانه و همچنین قانون تجارت الکترونیک و جرایم الکترونیک و رایانه ای تصویب شده در سال ۱۳۸۲، میباشد که زمان شروع آن برای طرفین از تاریخ ثبت نام و فعالسازی حساب از سوی کاربر در سایت است.
تمام کاربران چه حقیقی و چه حقوقی باید قوانین و شرایط استفاده از خدمات خبره برای خرید و فروش ارز دیجیتال را مطالعه و بپذیرند و سپس از خدمات خبره استفاده کنند.
اصطلاحات:
کاربر، تریدر، مشتری: کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که با قبول شرایط و توافقنامه زیر اقدام به ثبت نام و استفاده از خدمات سایت مینمایند.
خبره: پلتفرم واسط بین کاربران که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال و مبادله رمزارز را طبق استانداردهای جهانی فراهم کرده و بدون در نظر گرفتن جایگاه عمومی کاربر (حقیقی یا حقوقی) امکانات مورد نیاز برای خرید و فروش ارز دیجیتال به کاربران خود را به صورت رایگان ارائه میکند.
ارز دیجیتال، رمزارز: ارزهای دیجیتال نوعی پول الکترونیک و دارایی مالی که در بستر دیجیتال و بلاک چین که غیر متمرکز و کاملا شفاف هستند که مانند ارزهای سنتی میتوان از آن ها برای خرید یا فروش و ارائه کالا و خدمات استفاده کرد.
* شرایط و قوانین استفاده از خدمات خبره به عنوان پلتفرم تبادل و خرید و فروش ارزهای دیجیتال به شرح زیر است:
- عضویت و خرید و فروش ارز دیجیتال در پلترم معاملاتی خبره کاملا رایگان میباشد و امکانات پنل کاربری بر اساس فعالیت و تجربه کاربر در سایت به صورت خودکار فعال میشود.
- استفاده از سایت و بازار ارز دیجیتال خبره فقط برای افرادی که ثبت نام میکنند مجاز میباشد و تمام عواقب ناشی از اجاره دادن حساب کاربری یا در دسترس قرار دادن اطلاعات پنل کاربری به دیگران بر عهده خود کاربر میباشد و شرکت خبره تجارت رایکا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.
* قوانین و شرایط کشوری
فعالیت گروه خبره به شماره ثبت 568793 و شناسه ملی 14005502762 به صورت قانونی در مرجع ثبت شرکت ها و موسسات تجاری کشور ایران ثبت و تایید شده است، به همین دلیل تمام شرایط و فعالیت های کاربران طبق قوانین و شرایط جمهوری اسلامی ایران بوده و تمام کاربران موظف به رعایت آن می‌باشند.
در صورت مشاهده هرگونه تخلف از سمت کاربر، حساب کاربری وی مسدود شده و طبق قوانین برخورد خواهد شد.
* شرایط سنی کاربر
طبق قوانین کشوری، شخصی که به سن قانونی 18 سال نرسیده حق استفاده از خدمات مالی چه به صورت عمومی و چه به صورت دیجیتال را ندارد.
به همین دلیل کاربرانی که به سن قانونی نرسیده‌اند، برای استفاده از خدمات سایت نیاز است تا یکی از اعضای خانواده خود را که به سن قانونی رسیده را برای تایید هویت خود معرفی نماید.
* امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی
خبره به هیچ عنوان حق استفاده از اطلاعات کاربران را نداشته و اطلاعات درخواستی برای ثبت نام را صرفا فقط برای تبادل ارز دیجیتال در پلتفرم خود درخواست میکند مگر در مواردی که از سمت مراجع قانونی (درخواست قانونی از سمت مراجع قانونی کشور) به دلیل تخلف احراز شده از سوی کاربر قابل ارائه میباشد.
همچنین تمامی اطلاعات موجود مانند کیف پول، موجودی ارز دیجیتال و ... به صورت کاملا ایمن و آفلاین نگهداری میشود و صرفا کاربری که ثبت نام و احراز هویت شده است مجاز به استفاده از آن ها میباشد.
همچنین به دلیل حساس بودن این اطلاعات، کاربران پس از تایید هویت امکان تغییر اطلاعات خود را نخواهند داشت و در صورت نیاز میتواند با مراجعه حضوری به دفتر خبره یا به صورت آنلاین با پشتیبانی فنی تماس گرفته و درخواست تغییر اطلاعات نمایند.
* پذیرش قوانین معامله ارز دیجیتال
معاملات ارزهای دیجیتال در پلتفرم خبره به صورت آنی و لحظه ای انجام میشود به همین دلیل تمامی کاربران باید قبل از انجام هرگونه معامله ارز دیجیتال، شرایط و قوانین استفاده از رمزارها را مطالعه و پذیرفته باشند.
به دلیل ماهیت ارزهای دیجیتال، لغو معاملات و یا انصراف از معامله پس از انجام آن غیر ممکن خواهد بود و تمامی عواقب آن بر عهده خود کاربر میباشد.
هرگونه استفاده از ارزهای دیجیتال در موارد خلاف قوانین ایران مانند سایت های شرط بندی، قمار و ... ممنوع بوده و مسئولیت آن بر عهده خود کاربر میباشد.