در حال بارگذاری ...

×

خبره ، تنها پلتفرم معاملاتی جایگزین بایننس binance.com در ایران میباشد که امکان انجام معاملات Limit، Market، Stop limit ,Margin و معاملات جفت ارز با دسترسی به بیش از 180 بازار معامله و بیش از 720 ارز دیجیتال برتر را برای شما فراهم میکند.
یکی از مزیت‌های خبره استفاده از والت‌های اختصاصی آفلاین میباشد که از دارایی‌های شما در برابر خطر تحریم ، هک و ... محافظت میکند.
همچنین یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و اختصاصی خبره، معامله و تعیین قیمت بر پایه تتر USDT میباشد که به همین دلیل شما امکان معامله ارزهای دیجیتال را با قیمت‌های استاندارد جهانی و بدون هزینه های متفرقه خواهید داشت.

بله، تمام فعالیت‌های شرکت خبره تجارت رایکا به صورت رسمی و قانونی از سال 1394 به ثبت و تایید مراجع قانونی و سازمان ثبت شرکت‌ها رسیده است.
شرکت خبره تجارت رایکا (سهامی خاص) به شماره ثبت 568793 به آدرس دفتر مرکزی: تهران - خیابان ولیعصر - پلاك 2551 ، برج تجاری كيان ، طبقه 15 ، واحد 1 میباشد.
همچنین خبره، دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت،معدن و تجارت بوده و عضو انجمن صنفی رایانه‌ای استان تهران نیز می‌باشد.

خبره اولین پلتفرم ایرانی خرید و فروش ارزهای دیجیتال است که امکاناتی مانند معاملات Margin & OCO و ... با پشتیبانی از 180 بازار معامله و بیش از 720 ارز دیجیتال برتر را برای کاربرن فراهم کرده است.
پس از ثبت نام در سایت میتوانید به قسمت بازار معاملات مراجعه کرده و معاملات خود را به آسانی انجام دهید.
برای آشنایی با نحوه ثبت نام و خرید و فروش ارز دیجیتال به بخش آموزشی سایت مراجعه کنید.مشاهده آموزش‌ها
شما در خبره دسترسی به معاملات مارجین و معاملات جفت ارز (تبدیل ارزها به یکدیگر) را خواهید داشت.
روش کار به این صورت است که شما از قسمت بازار معاملات یکی از بازارها را انتخاب کرده و مقدار ارز دیجیتال و قیمت آن را مشخص کرده و سفارش خود را ثبت میکنید.
در صورت وجود فروشنده یا خریدار سفارش شما به صورت خودکار انجام خواهد شد و ارز مورد نظر به کیف پول شما واریز خواهد شد.
همچنین شما در هر زمان میتوانید با استفاده از معاملات جفت ارز، ارزهای دیجیتال خود را به صورت خودکار به یکدیگر تبدیل کنید.

یکی از مشکلات کاربران ایرانی ارزهای دیجیتال، نوسانات بالای قیمت و کارمزدهای بسیار غیر منطقی صرافی‌ها و پلتفرم‌های داخلی است.
به همین دلیل ما در خبره این امکان را فراهم کردیم تا کاربران بتوانند معاملات ارزهای دیجیتال خود را همگام با کاربران دیگر کشورها بر پایه‌ی تتر USDT انجام دهند.
با این امکان، شما دیگر مجبور به پرداخت کارمزدهای غیر منطقی صرافی‌های داخلی نبوده و همچنین به دلیل تبدیل خودکار موجودی ریالی شما به تتر در خبره، نگرانی بابت تغییرات قیمتی و نوسانات قیمت را نخواهید داشت.
لازم به ذکر است که شما در هر زمان که مایل باشید میتوانید موجودی خود را به ریال برداشت کنید.

بله،
در خبره امکان پرداخت ریالی و همچنین پرداخت با ارزهای دیجیتال برای شما فراهم شده است.

شما در خبره دسترسی به بیش از 180 بازار معاملاتی و بیش از 720 ارز دیجیتال برتر بازار از جمله ارزهایی مانند BTC,ETH,BCH,XRP,ADA,LTC,BNB,DOGE,EOS,XTZ,XLM,XMR,TRX و ... را خواهید داشت.
در صورت نیاز به ارز دیجیتال خود که در لیست پشتیبانی از ارزهای خبره نیست، میتوانید از قسمت پشتیبانی با ما تماس بگیرید تا ارز مورد نظر به سایت اضافه شود.

همواره یکی از مشکلات کاربران ایرانی برای کار با ارزهای دیجیتال و سایت‌های بین المللی، مسدود شدن حساب‌ها و کیف پول به دلیل تحریم‌ها میباشد.
به همین دلیل دارایی کاربرانِ خبره در کیف پول‌های سخت افزاری و آفلاین نگهداری میشود تا تحریم‌ها اثری بر آن نداشته باشند.
یکی از مزیت‌های این کار این است که حتی اگر سایت هک شود یا حساب‌های کاربران مورد نفوذ و دسترسی غیر مجاز قرار بگیرد، به هیچ عنوان امکان انتقال یا برداشت موجودی امکانپذیر نباشد.

امکان برداشت موجودی در خبره به 2 روش ریالی و ارز دیجیتال فراهم شده است.
درخواست‌های برداشت ارز دیجیتال به صورت خودکار انجام میشود و پس از تایید تراکنش در شبکه به کیف پول شما به صورت اتوماتیک واریز خواهد شد.
درخواست برداشت ریالی 3 نوبت در روز و در ساعت‌های 9 & 15 و 21 انجام میشوند.
در صورت نیاز فوری به برداشت موجودی خود، میتوانید با پشتیبانی تماس گرفته یا به صورت حضوری به دفتر شرکت خبره مراجعه کنید.

امکانات بازار تجارت مانند Limit، Stop limit, Margin برای کاربران در خبره با توجه به فعالیت آن‌ها فعال خواهد شد.
برای مثال کاربران در ابتدا دسترسی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال یا معاملات جفت ارز خواهند داشت ولی امکانات بیشتر با توجه به فعالیتشان به صورت خودکار فعال خواهد شد.

پشتیبانی کاربران به صورت 24/7 به صورت آنلاین، تیکت و حضوری در دفتر شرکت فراهم شده است.
در هر زمان میتوانید سوالات و مشکلات خود را با متخصصان خبره مطرح کرده و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.
در صورت نیاز به پشتیبانی حضوری، از قسمت تیکت اقدام به رزرو وقت نمایید.